Başlangıç / Yazarlarımız

Yazarlarımız

 • Hilal Yanık

  Hilal Yanık

  İstanbul Medipol Üniversitesi 2019 mezunuyum. Kdz. Ereğli'de özel bir hastane de çalışmaktayım.
 • Aslınur Okumuş

  Aslınur Okumuş

  Merhaba, ben Aslı. 1998 doğumluyum. Beslenme ve Diyetetik son sınıf öğrencisiyim. Okumayı, seyahat etmeyi ve kendimi geliştirecek aktiviteleri yapmayı severim. Öğrenim sürem boyunca elde ettiğim bilgileri canlı tutmak, güncel konular hakkında bilgi sahibi olmak ve fayda sağlayabilmek adına ben de buradayım:)
 • Aslı Yağantekin

  Aslı Yağantekin

  1997 yılında İstanbul'da doğdu. 2014 yılında Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesinden mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Hemşirelik bölümünü kazandı. 2018 yılında mezun olduktan sonra özel bir hastanede göreve başlayarak çeşitli servislerde tecrübe kazandı. Çalışırken eş zamanlı olarak Okan Üniversitesinde %100 burslu Yaşlı Bakımı ön lisans bölümünü başarıyla 2019 yılında tamamladı. Şu anda Okan Üniversitesi %100 burslu Beslenme ve Diyetetik öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir.
 • Avatar

  Ayşenur Balıkçı

  Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanında çalışmalar, araştırmalar yapan bir Stj Dr. KRONİK HAST. & KANSER İMMÜNOLOJİSİ "Yiyecekleriniz ilacınız, ilacınız da yiyecekleriniz olsun."
 • Avatar

  Ayşenur Kayalık

  Merhaba sevgili okur , Ben Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 2.sınıf öğrencisiyim.Size bildiğim bütün bilgileri,doğru ve güvenilir kaynakların ışığında sunacağım.Unutmayın ki aldığımız besinlerin neler olduğu,vücudumuza ne gibi etkiler bıraktığı nefes kadar önemlidir.Sağlıcakla ve beni takipte kalın :)
 • Avatar

  Diyetisyen Ayşenur Yeşil

  Merhabalar..Güncel ve sık sorulan sorularla ilgiler araştırmalar yaparak sizlerin sağlıklı yaşamla ilgili bilgilerinize yenilerini eklemek için bu platformda yazılarımı paylaşıyorum.Tüm okurlara iyi keyifler🍀
 • Avatar

  Banu Erdoğan

  Ben Banu Erdoğan. Erzincan Binalı Yıldırım Üniversitesi beslenme ve diyetetik öğrencisiyim. Hem kendimi geliştirmek için hem de insanlara faydalı olmak için çabalamaktayım. Bu ailede olmaktan mutluyum. Keyifli okumalar diliyorum.
 • Avatar

  Begüm Kaymak

  06.08.1998 İstanbul doğumlu Medipol Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü 4.Sınıf öğrencisi :) Büyük bir istekle okuduğu bölümünde öğrendiklerini sizlere aktarmaya çalışan, çok araştıran , okuyan, aşçılığa oldukça meraklı diyetisyen adayı ve yazar. Unutmayalım ki iyi yaşamanın temeli iyi beslenmektir! :))
 • Avatar

  Beril Su Arıca

  Medipol üniversitesi 2.sınıf beslenme ve diyetetik öğrencisiyim.Okumayı araştırmayı yeni bilgilerimi başkalarına aktarmayı çok severim.Çünkü bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanırım.Bu bölümü çok isteyerek seçtim ve çok severek okuyorum.
 • Avatar

  Berna Şahin

  Merhabalar.?Silifke Göksu Anadolu Lisesi'ninden birincilikle mezun oldum.Necmettin Erbakan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 4 .sınıf öğrencisiyim.Meram Tıp Fakültesi'nde yaz stajımı tamamladım. Mesleğini seven ve insanların sağlıklı bir hayat sürmesini amaçlayan bir diyetisyen adayıyım.Merak ettiklerinizi cevaplamak için sizlerle buradayım.?
 • Beyza Özkan

  Beyza Özkan

  Merhaba, ben Beyza ÖZKAN, İstanbul’da yaşıyorum. Acıbadem Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik öğrencisiyim. Aynı zamanda yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde Yandal yapmaktayım. Araştırdıklarımı ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak ve mesleğe dair, katkı sağlayan güzel bilgileri beraber öğrenmek adına buradayım. Tüm okurlara keyifli ve iyi okumalar, sağlıklı günler diliyorum!
 • Bilge Sever

  Bilge Sever

  MERHABA! Ben Bilge. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde aldığım dört yıllık 'Beslenme ve Diyetetik' eğitimimi bu dönem tamamlıyorum. Amacım yazarlığını yaptığım konuları değişik şekillerde ele alıp bu konulara hep birlikte farklı açılardan bakabilmek. Yepyeni şeyler öğrendiğimiz, öğrendikçe daha çok sorguladığımız güzel günlerimiz olsun. Keyifli okumalar!
 • Avatar

  Binnaz Nur Öncel

  Herkese merhabaa?‍Haliç üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Aynı zamanda psikoloji bölümünden çift anadal yapmaktayım.Bilginin ve öğrenmenin sonsuz olduğu bu yolda hem öğrenmek hem de öğrendiklerimi paylaşmak için buradayım.Umarım yazılarımı keyifle okursunuz ?
 • Avatar

  Buketasli

  1997 Edirne doğumluyum. Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesinden sonra Muğla Sıtkı Koçman üniversitesinde eğitimime başladım.Son sınıf öğrencisiyim.
 • Avatar

  Buse Şeref

  Merhabalar..1996 Ankara doğumlu yeni mezun bir diyetisyenim.Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden dereceyle mezun oldum.Mesleki bilgi ve becerilerimle sizleri sağlıklı yaşamak adına bilgilendirmekten mutluluk duyacağım.İyi okumalar :)
 • Canay Ceylan

  Canay Ceylan

  Merhaba,İzmir katip çelebi üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım..
 • Ceren Kangal

  Ceren Kangal

  Herkese Merhaba. Ben CEREN KANGAL. Sivas doğumluyum.Beslenme ve Diyetetik ingilizce son sınıf öğrencisiyim. Ayrıca ikinci üniversitem olan Sağlık Bölümünü okumaktayım.Hayalime yaklaştığım bu yolda edindiğim bilgilerimi sizlere aktarmaktan keyif duyuyorum. Bugün de iyi şeyler düşünüp hayata pozitif bakalım. Güzel günler yakındır.😊
 • Avatar

  Ceyda Şan

  Merhabalar :) Ben Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenmek Ve Diyetetik 2. Sınıf öğrencisiyim. Beslenmeyle ilişkili her geçen gün yenilenen bilgilerle kendimi geliştirmek ve sizleri aydınlatmak adına buradayım. Güncel ve sizler için yaralı olucak makaleleri okumayı unutmayın!!!
 • ÖĞR. DYT. DİLARA AĞTAŞ

  ÖĞR. DYT. DİLARA AĞTAŞ

  Herkese Merhaba. Ben diyetisyen adayı DİLARA AĞTAŞ. Kapadokya Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Öğrendiklerimi aktarmak, doğru bilgiyi sizlerle paylaşmak için buradayım. Benimle birlikte öğrenmeye ne dersiniz? Keyifli okumalar. Sağlıkla kalın. Güncel bilgiler, sağlıklı tarifler için instagramdan takip edebilir, soru sorabilirsiniz... (@biribeslenmemidedi/instagram)
 • Dyt. Begum BUTUNOZ

  Dyt. Begum BUTUNOZ

  Merhaba sevgili okurum, 1992 Safranbolu doğumlu mesleğine aşık ve en büyük tutkusu fotoğrafçılık olan bir diyetisyenim. Aynı zamanda Ege Üniversitesi Hemşirelik mezunuyum. Bu mesleki portal üzerinden sizlere başta çocuk beslenmesi ve metabolik hastalıklarda beslenme olmak üzere beslenmeye dair tüm merak edilenleri aktarmaya çalışacağım. Soru ve önerilerinizi instagram ve facebook hesaplarım üzerinden bana iletebilirsiniz. Sağlıkla ve takipte kalın 😊
 • Avatar

  Ebru Doğru

  Merhabalar.. ☺️Ben Ebru Doğru. İstanbul Gelişim Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik İngilizce 4.sınıf öğrencisiyim. Aynı zaman da İstanbul Üniversitesinde Sağlık Kurumları İşletmeciliği okuyorum. Amerika da 3 ay mutfak inceleme deneyimim oldu. Paylaşacağım her yazıda öğrendiğim bilgileri size büyük bir heyecan ve mutlulukla yazacağım. Gezmeyi , araştırmayı, bir şeyler öğrenmeyi ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorum. Gülümsemek ise hayat felsefem..
 • Avatar

  Edanaz Adaşıroğlu

  Merabalarrrrrr ben 1997 Erzincan doğumluyum. Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Öğrendiğim her bilgiyi yeni bir haberi sizinle paylaşmaya hazırım:):)
 • Avatar

  Elif Naz Dilbaz

  Kasım 1995 doğumlu, İstanbul Yeni Yüzyıl Beslenme ve Diyetetik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Hayallerine, hedeflerine ulaşmak isteyen bir diyetisyen adayı olarak öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım. Nerede bir istek varsa ,orada bir yol olduğunu unutmayın, renkli sebzeler ile dolu tabaklardan asla vazgeçmeyin.İyi okumalar, sağlıkla kalın:)
 • Avatar

  Elif Ağca

  2014 yılında sağlık meslek lisesinden mezun olarak hemşirelik unvanını aldım. Hayallerimin peşinden giderek aynı yıl İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım ve 2018 yılında mezun oldum. Her zaman kendimi geliştirmeye ve yaptığım araştırmaları sizinle paylaşmaya çalışacağım. Sağlıklı kalın.
 • Avatar

  Elif Bayar

  Herkese merhaba, tam burslu olarak başladığım Beslenme ve Diyetetik bölümünü birincilik ile tamamladım. Eğitimim süresince katıldığım çeşitli seminerler ve stajlar ile bu eğitimimi sağlamlaştırdım. Her hastalığın bir şekilde beslenme ile bağlantısı olduğuna inanmaktayım ve halk sağlığına önem veriyorum. Mezuniyetim sonrası çeşitli okullara gidip ölçümler yaptım ve seminerler verdim. Şimdilerde ise bir performans kulübü ile çalışmaktayım. İnsanları bilinçlendirmek başlıca amacım. Bu amaç doğrultusunda da artık bu platformdayım. Keyifli okumalar :)
 • Diyetisyen Çağla Mangaloğlu

  Diyetisyen Çağla Mangaloğlu

  2015 yılında kazandığım Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 4 yıllık lisans eğitimi sonunda, tezimi "Tip 1 Diyabetlilerde Ara Öğün Alışkanlıkları" üzerine tamamlayarak Diyetisyen ünvanıyla 2019 yılında mezun oldum. Özel FSM Tıp Merkezi, Özel Atlas Hastanesi, Sarıyer Hamidiye Etfal E.A.H, Dr. Siyami Ersek Kalp ve Damar Cerrahisi E.A.H, İstanbul Üniversitesi ÇAPA Tıp Fakültesi ve Dyt. Duygu Yeni Danışmanlık Ofisi gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarda stajlarımı tamamladım. Öğrenim hayatım boyunca bir çok projeye ve seminere katılmış, sertifika, ödül ve dereceler elde etmiş bulunmaktayım. 2017 yılında kayıt yaptırdığım Anadolu Üniversitesi Gastronomi bölümünde halen eğitimimi sürdürmekteyim. Haziran 2019 tarihinden beri Online Beslenme Danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Hem bilgilerimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak hem de yeni bilgiler öğrenmek için sizlerleyim.
 • Avatar

  Esin Bağdatlı

  Herkese selamm :) Ben Esin, 31.03.1998 Konak/İzmir doğumluyum.Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuş taze bir diyetisyenim. Bölümümle ilgili araştırmalar yapıp yeni bilgiler öğrenmeyi, kendimi geliştirmeyi, mutfakta vakit geçirmeyi, yeni (sağlıklı) tarifler geliştirmeyi(yapmayı) ve kitap okumayı çok severim. Elimden geldiğince bölümümle ve sağlıkla ilgili güncel bilgileri takip edip araştırmalar yapmayı seviyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalır ve ben yaptığım araştırmalarda öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Hep birlikte bilimin ışığında ilerleyerek çok güzel ve güncel bilgiler öğreneceğimize eminim. SAĞLIKLA KALIN..!
 • Avatar

  Esra Özyolcu

  Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik '18
 • Avatar

  Esra Sepet

  Herkese merhaba, ben diyetisyen adayı Esra Sepet, Haliç Üniversitesi beslenme ve diyetetik 3.sınıf öğrencisiyim. Beslenme çok geniş bir bilim ve vasfı olmadığı halde hatalı öneriler vererek insanları yanlış yönlendiren birçok insan var, bu kişilerin önüne geçmek için elinden geleni yapmaya çalışan bir diyetisyen adayayım! Araştırmayı ve öğrendiklerimi de aktarmayı çok sevdiğim için bu mesleği seçtim diyebilirim. Umarım sizlerede yararlı bilgiler aktarabilirim, Kalorisi düşük tarifler,bilimsel dayanağı olan bilgilere ulaşmak için, @kaloricetvelim hesabımı takibe alabilirsiniz,sağlıklı günler dilerim :)
 • Avatar

  Gaye Saban

  KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik 3.sınıf öğrencisiyim. Dyt. Deniz TAMİR yanında 2 yıldır staj görüyorum. Zamanımı kendimi geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye harcıyorum. Sizde merak ettiğiniz soruları ve yeni şeyleri öğrenmek istiyorsanız beni takipte kalın. ınstagram adresi: gaye_saban
 • Avatar

  Gizem Alışır

  Merhaba, 1998 doğumluyum. Beslenme ve Diyetetik son sınıf öğrencisiyim. Araştırmayı, gezmeyi, kendimi çeşitli konularda geliştirmeyi severim. Akademik bilgilerim doğrultusunda elde ettiğim birikim ve tecrübelerim ile güncel bilgilere bağlı kalarak öğrendiklerimin üzerine yenilerini ekleyerek fayda sağlayabilmek adına ben de buradayım :)
 • Gizem Nur İltaş

  Gizem Nur İltaş

  1997 Erzurum doğumluyum.İstanbul Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.Aynı zamanda Psikoloji bölümünden yandal programına devam ediyorum.
 • Gizem Turgut

  Gizem Turgut

  Merhaba ! Ben Gizem. Merak ederek araştırdığım yeni bilgileri sizlerle paylaşırken, farkı konuların takibinde kalıp kendimi geliştirmek ve güncel gelişmeleri görmek istiyorum. Keyifli okumalar dilerim :)
 • Avatar

  Gökçe Özdemir

  Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü son sınıf öğrencisiyim.
 • Avatar

  Hatice Kübra Acar

  Merhaba, ben Hatice Kübra. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencisiyim. Merak ettiğiniz konulara açıklık getirmek için buradayım. Keyifli okumalar dilerim :)
 • Avatar

  Hatice Özmen

  Hatay'ın İskenderun ilçesinde doğdum.Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik öğrencisiyim Kırıkkale Üniversitesine farabi yaptım.Bölümüne aşık bir insanım.Hepinize sağlıklı günler dilerim ☺
 • Hazime Yılmaz

  Hazime Yılmaz

  Merhaba, ben beslenme ve diyetetik öğrencisiyim. Her zaman sizlere yeni bilgi ve fikirlerimi sunuyor olacağım.
 • Avatar

  Hilal Eravcı

  İntörn diyetisyen Hilal ERAVCI. 1998 Samsun doğumludur. Eğitiminin bir kısmını Riyad'da tamamlamıştır. Şu anda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Beslenme & Diyetetik bölümü 4. sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda ikinci üniversitesi Spor Yönetimi bölümünü okumaktadır.
 • İlayda Gürışık

  İlayda Gürışık

  Merhaba, ben İlayda Gürışık. 1998 Adana doğumluyum. Beslenme ve Diyetetik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim ve Amerika'da 2018-2019 Haziran-Ekim ayları olmak üzere 8 ay boyunca Work and Travel programına katıldım. İnsan ilişkilerinde kuvvetli iletişim becerisine sahip, sürekli akademik ve sosyal alanlarda araştırma yapan, öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime ve öğrenmeye açık biriyim, keyifli okumalar dilerim :)
 • Avatar

  İlknur Uçaş

  Bezmialem Vakıf Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü 2020 mezunuyum. Faydalı ve gerçek bilgiler paylaşmayı, okurlarımı bilinçlendirmeyi hedefliyorum ve bu doğrultuda paylaşımlar yapıyorum. Takipte kalın, sevgiler. 🐣
 • Kardelen Kapucu

  Kardelen Kapucu

  Herkese merhaba :) Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Araştırdığım ve bildiğim şeyleri sizlerle paylaşmak beni mutlu ediyor.
 • Avatar

  Kübra Demir

  Merhabaa... Ben Kırıkkale Üniversitesi'nde Beslenme ve Diyetetik okuyan, şu anda Medipan Tıp Merkezi'nde diyetisyen hizmeti veren, bölümünü seven ve araştırmaya ve besinlere ilgi duyan biriyim.. Sizinle araştırdıklarımı paylaşmak için buradayım.. ?
 • Avatar

  Kübra Işıktaş

  İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum.Araştırmayı, farklı tatlar keşfetmeyi, mutfakta zaman geçirmeyi, okumayı ve doğa ile iç içe olmayı seviyorum.Mesleğimi yapmayı iş olarak değil kaliteli vakit geçirmek olarak görüyorum.Yeni bilgiler ve tariflerimi sizlerle paylaşmak adına bu sayfadayım.Sağlık, huzur ve mutlulukla kalın?
 • Avatar

  Kübra Savcu

  Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde Diyetisyen olarak görev yapmaktayım. Umarım bilgiler faydalı olacaktır.
 • Leyla Uzuner

  Leyla Uzuner

  Merhabalar. Hacettepe Üniversitesi 2019 yılı mezunuyum. Beslenme ve Diyetetik alanında gerek yaptığım araştırmalarla gerekse aldığım eğitim kapsamında edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Sağlıkla kalın :))
 • Avatar

  Mehmetcan Türker

  Selam. Ben Mehmetcan TÜRKER. Avrasya Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü öğrencisiyim. Araştırarak öğrenmek ve öğrendiklerimi sizinle paylaşmak için buradayım. Sevgiler...
 • Meltem Ayer

  Meltem Ayer

  İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik öğrencisiyim
 • Avatar

  Meral Yüce

  Merhabalar :) Lefke Avrupa Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. İçimdeki araştırma aşkı ve merakı beni sizlerle biraraya getirdi :) okuyalım, bilgilenelim, mutlu olalım arkadaşlar :)
 • Avatar

  Merve Çulha

  Merhabalaar :) 2017 yılında Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum ve aynı yıl içerisinde temel tıp bilimlerinde Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalında yüksek lisansa başladım, şu an tez dönemindeyim. Akademik eğitim sürecimde kendimi geliştirmek ve öğrendiklerimi karşı tarafa sağlıklı bir şekilde aktarmak en büyük amacım ve tabi ki bunun için de bolca makale okuyarak düşünce ve bakış açımı geliştirmek benim için oldukça önemli. Bu sitede paylaştığım yazılarımla da araştırdığım makalelerdeki önemli gördüğüm noktaları sizlere aktarmaya çalışacağım ayrıca sağlıklı beslenme konusunda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm noktalara değineceğim.
 • Merve Nur Yıldız

  Merve Nur Yıldız

  Beslenme ve Diyetetik 3.sınıf öğrencisiyim. Bu bölümü kendi isteğimle seçtim. Hedefim psikodiyet alanında veya akademisyenlikte ilerlemek.
 • Avatar

  Merve Seylan

  1998, Bursa doğumluyum. İstanbul Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) 4. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Genetik ve Biyomühendislik bölümünde çift anadal programı öğrencisiyim. Yoğunlukla nutrigenetik ve hastalıklarda beslenme alanlarında araştırmalar yapıyorum.
 • Avatar

  Mine ÇETİNER

  Herkese merhaba, Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Yakın Doğu Ünivesitesi Hastanesi'nde yaklaşık 4 ay kurum ve erişkin klinik mesleki uygulamaları, Uludağ Üniversitesi Hastane'sinde 1 ay erişkin klinik mesleki uygulamaları yaptım. Amacım güncel bilgiler ışığında hem size faydalı olmak hem de bu sayede kendimi geliştirebilmek ve güncel bilgileri takip etmek... Sağlıkla kalın...
 • Nevin Tipi

  Nevin Tipi

  Merhaba, ben Nevin. Lisans eğitimime devam ederken sizlere farklı farklı onlarca konu hakkında bilgi vereceğim. Yazılarımı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
 • Nida Bayıl

  Nida Bayıl

  Fırat Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 2/4
 • Avatar

  Nupel Çolak

  Merhaba, Yeditepe Üniversitesi’nden Hemşirelik anadalı ve Beslenme ve Diyetetik çift anadalı ile 2016 yılında mezun oldum. Yabancı dil egitimimi okulumun resmi dili (ingilizce) sayesinde tamamladım. Uluslararası kapsamda arastırma yapmayı, yeni seyler ögrenmeyi, beslenmeye dair güncel bilgiler edinmeyi ve paylasmayı cok seviyorum. Her iki meslegimde de profesyonelliği ön planda tutmaya özen gösteriyorum. Ögrenecek o kadar cok sey var ki umarım tüm okurlarımız ögrenme konusunda heyecanıma ortak olur ve ufkumuzu her gecen gün biraz daha genişletebilme imkanı bulabiliriz. Sevgiler ?
 • Avatar

  Nurgül Soydaş

  İstanbul Medipol Üniversitesi
 • Diyetisyen Raziye Çimen

  Diyetisyen Raziye Çimen

  Merhabalar 😌 Beslenme ile ilgili en çok merak edilen ve güncel konularda sizlerle bilgi paylaşmak adına burada yer almaktayım. Tüm okurlarımıza iyi keyifler diliyorum 🌟
 • Ruken Kulin

  Ruken Kulin

  Trakya üniversitesi beslenme ve diyetetik mezunuyum :)
 • Avatar

  Şanur Demir

  Merhabalar, Ben Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Severek ve isteyerek başladığım bu bölüm adına araştırdıklarımı ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için burdayım. Beslenme ve diyetle ilgili herkesin biliyormuş gibi konuştuğu bu zamanlarda en doğru ve faydalı bilgileri diyetisyen ve diyetisyen öğrencilerinden öğrenmek için doğru yerdesiniz. Unutmayın #diyetidiyetisyenyazar. ?
 • Avatar

  Öğr.Dyt. Seda GEÇGEL

  Merhaba, ben Seda. Kapadokya Üniversitesi'nde Beslenme ve Diyetetik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
 • Avatar

  Seher Sevilir

  Kahramanmaraş doğumluyum Erzincan Binali Yıldırım üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Mengücek gazi eğitim araştırma hastanesinde hemşire olarak çalışıyorum. Hem okuyup hem çalışmak gibi bir girdaba neden mi girdim? Çok sevdiğim mesleğimi icra etmek insanlara yemek yemeyi öğretmek için. Kendimi mezun olarak görüyor ve alanda gelişmek için çok araştırma yapmam gerektiğinin farkındayım. Umarım yazılarımı sıkılmadan okur siz de faydalanirsiniz. Sevgiyle kalın 🍀
 • Sena Peksen

  Sena Peksen

  Merhaba!1998 Samsun doğumluyum.Beslenme ve Diyetetik son sınıf öğrenciyim.Gezmeyi,yeni yerler keşfetmeyi,yeni tarifler denemeyi çok seviyorum.Akademik bilgiler ışığında öğrendiklerimi pekiştirmek,yeni kazanımlar yapmak, beslenme bilimine dair güncel bilgilerin takibinde kalmak,sahip olduğum birikimi ise sizlere aktarabilmek hedefiyle ben de buradayım:)
 • Avatar

  Sevda Nur Bakar

  1997 Erzurum doğumluyum. Bayburt Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra hayalim olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım. şimdi 3. sınıftayım. Bilginin paylaşıldıkça değerli olduğu inancı ve bilinci ile buradayım. Mezun olunca ne yapmak istediğime gelirsek hayallerimi süsleyen ve bence en güzel alan olan Nutrigenetiğe yönelmek. Ara ara bu alanla ilgili de yazılar paylaşacağım. Bilimin göz kamaştıran ışığında hepimizin yolu açık olsun.
 • Şeyma Nur Güllü

  Şeyma Nur Güllü

  Herkese merhabaaa. Necmettin Erbakan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 3. Sınıf öğrencisiyim. Literatür taramalarım ve bitmek bilmeyen merakımla sizlere her geçen gün biraz daha farklı bilgiler sunmak için buradayım. Keyifle okumanız ve sağlıkla kalmanız dileğiyle..:)
 • Avatar

  ZehraKurucu

  Beslenme ve diyet hakkında bilgiler ve makaleler yazmak ve öğrenmektir
 • Avatar

  Zeynep Akman

  Merhaba Sevgili okurlar, beslenme ve diyetetik bölümü 2.sınıfım sizler için en bilimsel doğru bilgileri araştırıp paylaşacağım umarım faydasını görürsünüz soru ve önerileriniz için zeynep.akman47@hotmail.com mail adresimden iletişime geçebilirsiniz herkese sağlıklı mutlu günler dilerim :)
 • Avatar

  Zeynepnur Altıntaş

  Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
 • Avatar

  Zümra Fındıkçı

  İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak derece ile mezun oldum. Edindiğim yeni bilgileri sizlerle paylaşabildiğim bu platformda yazabilmek benim için oldukça önemli çünkü bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyorum . Hipokrat'ın '' Bırak yiyecekler ilacın olsun'' sözünü buraya da yazmadan edemeyeceğim. Herkese keyifli okumalar diliyorum. zumrafindikci@hotmail.com